pobierz WWE 2K17

pobierz-greW tym roku ponownie będziemy mogli wcielić się w najlepszych zawodników wrestlingu, w nowej grze od 2K Games – WWE 2K17. Mechanika gry WWE 2K17 jest rozwinięciem tej, zastosowanej w poprzedniej części serii – WWE 2K16. Twórcy gry dołożyli wszelkich starań, aby ich najnowsza gra była jak najbardziej realna. Do dyspozycji zostali oddani wrestlerzy z dwóch federacji – WWE oraz z NXT, będącej jej rozwojówką. Gracze będą mieli możliwość zagrania zarówno największymi gwiazdami aktualnego ringu wrestlerów, jak również tymi zawodnikami, którzy kwalifikują się na bycie mistrzami. W WWE 2K17 nie zabrakło również prawdziwych legend wrestlingu. Dzięki temu przyjdzie nam walczyć takimi zawodnikami jak Chris Jericho, Booker T, Fernando, Andre The Giant, The Rock, Goldberg, czy też John Cena. W grze pojawią się również takie legendy jak Sasha Banks, Paige, czy też siostry Bella. Do gry zaimplikowano nie tylko realistyczny system walki, ale również wprowadzono możliwość obalania przeciwników, czy też używania różnego rodzaju przedmiotów – dzięki temu zabiegowi gra zyskuje tytuł najbardziej zaawansowanej z całej serii dotychczasowych. Twórcy sami informują, że do WWE 2K17 zostało dodanych tysiące nowych animacji ruchów. Dodatkową nowością mają być miejsca, w jakich przyjdzie toczyć walki. Nie będą to tylko same ringi, do walki dość może nawet poza nim w bliskim otoczeniu publiczności, jak również jeszcze przed samym wyjściem na ring – za kulisami.
Tryb rozgrywki w nowym WWE 2K17 jest bardzo podobny do tego znanego z poprzednich części. Ponownie do wyboru będziemy mieli zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak również dla wielu graczy. Do dyspozycji udostępniono tryb MyCareer, który jest doskonale znany każdemu fanowi serii. To właśnie w nim przyjdzie nam prowadzić naszego wrestlera ku sławie i mistrzostwom. Twórcy gry zapewniają jednak, że zaimplikowali do tego trybu nowe możliwości, takie jak możliwość wyboru reakcji gracza podczas udzielanych wywiadów. Można być miłym dla dziennikarzy, ale również opryskliwym, wszcząć bójkę, a w konsekwencji tego stanąć przed sądem. Równie ciekawie zapowiada się tryb WWE Universe, który naśladuje relacje telewizyjne walk. Został na tyle rozbudowany, że przed walami będziemy mogli oglądać krótkie filmiki – wywiady, czy nawet ceremonię wyjścia zawodnika na ring. Wprowadzono również możliwość zakłócenia wyjścia i rozpoczęcia walki jeszcze przed jej oficjalnym rozpoczęciem.
Pod względem technicznym gra została dopieszczona do ostatniego detalu. Zawodnicy i otoczenie wygląda bardzo realistycznie. Modele poruszania się i animacji dają wrażenia takie, jak podczas oglądania prawdziwej walki. Przyjemna jest tutaj również muzyka – niezwykle energiczna i podkręcająca tempo samej rozgrywki – odpowiedzialny za nią był słynny raper – Puff Daddy. Każdego z miłośników serii WWE ucieszy niewątpliwe fakt bonusów, jakie przygotowali twórcy. Dla każdego zamawiającego grę przed jej premierą przygotowany został zestaw dwóch dodatkowych ringów oraz co najważniejsze, legendarnego zawodnika. Bill Goldberg będzie dostępny dla nich w dwóch wersjach – z walk w federacji WWE oraz WCW.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ