pobierz The Guild 3

pobierz-greKażdy miłośnik serii, jak również Ci, którzy cenią sobie gry z gatunku strategicznego oraz RPG ucieszą się na informację, że już niedługo w swoje ręce dostaną najnowszą odsłonę The Guild 3. Najnowsza część serii oferuje wszystko, co najlepsze z poprzednich części oraz wprowadza kilka nowości usprawniających rozgrywkę. Twórcy w swojej nowej odsłonie, dają graczom średniowieczny świat na przełomie 1400 roku, w którym wcielamy się w prostego mieszczanina.
Prostym mieszczaninem gracze są jedynie na samym początku gry. Głównym zadaniem, jakie musi osiągnąć gracz, jest zbudowanie imperium przemysłowego oraz zapewnienie ciągłości swojego rodu. Zadaniem gracza jest bowiem pięcie się w górę, w okrutnym średniowiecznym świecie. Gra, która jest połączeniem RPG, gry ekonomicznej i strategicznej, jest niezwykle fascynująca i wymagająca od gracza podejmowania odpowiednich decyzji. Na samym początku gracze będą w stanie zająć się przemysłem w miarę tanim i przynoszącym niskie lub też średnie dochody. W miarę produkcji poszczególnych przedmiotów w grze oraz handlu gracze będą mogli decydować się na rozbudowę swojego imperium o nowe budynki produkcyjne lub też na podjęcie działania w zupełnie nowej gałęzi produkcji. Bardzo dobrą wiadomością dla każdego gracza jest fakt, że do dyspozycji zostało oddanych kilka świetnie rozbudowanych miast ze średniowiecza. To właśnie na ulicach tych miast, gracz będzie musiał podejmować odpowiednie decyzje, które zaważą na losach jego przedsiębiorstw.

Na potrzeby The Guild 3 została opracowana nowa technologia powiązana z NPC występującymi w grze. Nowa technologia daje im nowe możliwości – są w stanie reagować na sytuacje, jakie zachodzą w ich otoczeniu, przez co wszystkie decyzje graczy mają tutaj bardzo duże znaczenie. Dużym plusem gry The Guild 3 jest brak liniowości i jasno określonej fabuły, za którą należy podążać od początku do końca. Gracze mogą liczyć tutaj na fabułę, która dużo bardziej przypomina tą z gier sandboksowych. W grze występuje bardzo duża ilość luźno powiązanych ze sobą zadań oraz scenariuszy. Została także rozbudowana możliwość przyłączania się do organizacji oraz gildii, dzięki którym można zyskać dostęp do całkiem nowych umiejętności. Takie rozwiązanie otwiera przed graczami sposobność do stworzenia postaci o zupełnie unikatowych umiejętnościach – dzięki temu za każdym razem rozpoczynając kolejną przygodę w grze można przejść grę na zupełnie nowe sposoby. Gra kładzie również nacisk na konieczność interesowania się życiem w miastach, a nie tylko ślepym skupianiem się na interesie. Graczom przyjdzie uczestniczyć w życiu publicznym. Dodatkowo podobnie, jak w poprzednich częściach gry, tak samo tutaj otwarto przed graczami możliwość wstąpienia w kręgi polityczne. Dzięki temu można zasiąść między innymi na wysokim stanowisku w danym mieście i czerpać z tego korzyści. Gracze w The Guild 3 skupiać się muszą na każdym aspekcie gry. Odpowiednie podejmowanie decyzji, nie tylko w handlu, ale również w życiu miasta daje możliwość na szybsze i skuteczniejsze osiągnięcie swojego celu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ