pobierz tekken 7

pobierz-greTekken 7 jest najnowszą odsłoną serii gier od firmy Namco. Nad wszystkimi pracami deweloperskimi czuwał tutaj Katsuhiro Harada, który był również odpowiedzialny za wcześniejsze części Tekkena. Po raz kolejni fani serii będą mieli możliwość wcielenia się w bohaterów znanych z serii oraz zupełnie nowe postacie. Niewątpliwą nowością Tekken 7 jest jego wydanie na PC. Cała seria gier swój początek miała miejsce w 1994 roku. Siódma część swoją premierę miała w 2015 jako gra arcadowa, rok później zadebiutowała w kraju kwitnącej wiśni. Odsłona przeznaczona dla graczy pecetowych będzie dostępna już w połowie tego roku.
Tak samo, jak w poprzednich częściach Tekkena, tak samo i w najnowszej jego odsłonie gracze staną do walki w turnieju King of the Iron Fist. Pomiędzy walkami przyjdzie nam podziwiać idealnie dopracowane cut scenki, dzięki którym będziemy mogli poznać fabułę gry. Ogromnym plusem siódemki jest niewątpliwie powrót do mrocznego klimatu serii, znanego chociażby z Tekkena 4, którego premiera miała miejsce w 2002 roku. W najnowszym Tekkenie gracze będą mieli okazję postać historię rodowej waśni, pomiędzy Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą oraz jego wnukiem – Jinem Kazama. Po raz pierwszy też, do gry zaimplikowana została postać z innej serii bijatyk. Istotną rolę w całej fabule będzie miał bowiem Akuma – postać znana ze Street Fightera. Wśród graczy zawrzało na tą informację – część z nich uważa, że nie powinno się wprowadzać postaci z innych gier, natomiast bardzo duży odsetek już się nie może doczekać, jaką rolę Akuma odegra w historii waśni Heihachiego.
Tekken 7 jest klasyczną grą z gatunku bijatyk – skupia się zatem przede wszystkim na pojedynkach pomiędzy dwójką przeciwników. Główną rozrywką w Tekkkenie są zatem widowiskowe pojedynki na specjalnych arenach, gdzie można wykorzystać poszczególne elementy otoczenia. W grze udostępnionych zostało aż 36 postaci – w tym 20 z nich zostało już zaprezentowanych w wersji arcadowej. Pozostałe szesnaście stanowią postacie już znane fanom serii, jak również kilka zupełnie nowych.
W najnowszym Tekken 7 zastosowano również zmiany w mechanice, które pozwoliły na jej usprawnienie. Do gry został dodany Rage Art., który jest bardzo niebezpiecznym zagraniem. Gracz, którego pasek życia jest bliski zeru, ma możliwość wyprowadzenia serii ciosów zadających nawet 30% energii, co niejednokrotnie może przeważyć na losach pojedynku. Drugą nowością dostępną w grze jest tak zwany Power Crush. Jest to zmiana w mechanice gry, która umożliwia zadawanie ciosów nawet po otrzymanym uderzeniu wytrącającym z równowagi. Do gry zaimplikowano również Screw Attack podnoszący dynamikę rozgrywki. Umożliwia to uderzenie przeciwnika będącego w powietrzu w taki sposób, że zostaje odrzucony na bok mapy, a dodatkowo przy upadku otrzyma dodatkowe obrażenia. Twórcy usprawnili mechanikę poruszania się postaci, teraz przypomina ona tą znaną z gry Tekken Revolution. Twórcy Tekken 7 zrezygnowali jednak z gry crossplatformowej – czyli opcji pozwalającej na odbywanie walk pomiędzy graczami konsolowymi i pecetowymi. Wybór ten tłumaczyli dużą skalą cheaterów, co zdecydowanie psułoby klimat rozgrywki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ