pobierz Star Wars Battlefront

pobierz-greStar Wars: Battlefront jest tytułem na który czekała cała masa graczy – nie tylko tych będących fanami Star Wars ale także fanów FPS. Zalicza się ją do kilku gatunków – gier akcji, FPP, TPP, FPP, multiplayer, TPS, kooperacji pomiędzy graczami oraz strzelanki osadzonej w uniwersum Star Wars.
Star Wars: Battlefront jest dzieckiem studia DICE doskonale znanego każdemu fanowi gier FPS – odpowiedzialnego za serie gier Battlefield. Oczywiście studio nie zasłynęło jedynie z jednego tytułu – na swoim koncie posiadają takie tytuły jak Mirror’s Edge czy chociażby RalliSport Challenge.
Star Wars: Battlefront jest przede wszystkim pokazania zupełnie czegoś nowego – gry umożliwiającej kooperacje, a w dodatku z elementami FPS – smaczku dodaje oczywiście fakt, że gra została osadzona w uniwersum Star Wars.
Gra została wydana zarówno na komputery stacjonarne jak również na konsole nowej generacji. Różnice są oczywiście widoczne jedynie na grafice – przy bardzo mocnej konfiguracji komputera gra wygląda jeszcze lepiej niż na konsolach Xbox czy PS4. Niezależnie od posiadanego sprzętu gracze zarówno w wersji gry na komputer jak i na konsole zyskują ten sam dostęp do sprzętu, trybów oraz pojazdów.
Star Wars: Battlefront w wersji pecetowej przeznaczony jest przede wszystkim do rozgrywki multiplayer – przez to nie posiada rozbudowanej wersji fabularnej. Cała rozgrywki polega na konkurowaniu Sojuszu Rebeliantów z Imperium. Temat ten jest doskonale znany każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen. Gra wprowadza także możliwość kontrolowania postaciami kluczowymi dla całej serii – dzięki temu gracze będą mogli wcielić się trakcie rozrywki w postać Darth Vadera, Luka Skywalkera, Hana Solo, Imperatora Palpatine, Księżniczki Lei czy też Boba Fett – w grze spotkać będzie można także R2-D2 oraz C-3PO, którymi jednak nie będzie można grać.
Rozgrywka w Star Wars: Battlefront jest podobna do innych tytułów FPS. Tak samo tutaj gracz obserwuje swoje poczynania z widoku FPP oraz TPP – gracze mają możliwość swobodnego przełączania się pomiędzy tymi dwoma trybami. W zależności od tego na jaki tryb się zdecydujemy podczas rozgrywki przyjdzie nam walczyć aż z 40 osobami naraz (dwie drużyny po 20 osób). Podczas walki nie będą się liczyć tylko i wyłącznie umiejętności graczy ale także współpraca pomiędzy graczami w zdobywania wyznaczonych celów walki. Graczom przyjdzie walczyć na takich planetach jak Hoth, Tatooine, Endor czy też Sullust.
Star Wars: Battlefront oferuje swoim graczom możliwość zmagania się zarówno w trybie online jak i offline. Tryb offline przeznaczony jest przede wszystkim do rozgrywek dla graczy lubiących rozgrywkę na lokalnym multiplayerze. Główną atrakcja gry jest jednak prawdziwy multiplayer w którym mierzą się ze sobą tysiące gracze z całego świata w wielu trybach. Eskadra gwarantuje możliwość grania w X-wingach, myśliwcach TIE, Sokole Millenium i wielu innych. W trybie Potyczka przyjdzie nam zmierzyć się w tradycyjnym deathmatchu. Tryb Supermacy to tryb w którym gracze konkurować będą o pięć strategicznych miejsc przy pomocy ikon serii Star Wars. Tryb AT-AT oferuje graczom odpieranie lub obronę maszyn w zależności od wybranej przez gracza strony. Tryb drop zone polega na przechwytywaniu spadających na mapę kapsuł ratunkowych. Cargo jest typową walką o flagę, natomiast Hero Hunt to rozgrywka w której jeden z graczy wciela się w bohatera a reszta stara siego wyeliminować – graczowi któremu się to uda zostaje bohaterem i rozgrywka toczy się dalej. Heroes vs Villains to tryb w którym każdy jest bohaterem, a po śmierci staje się zwykłym piechurem – strona która straci wszystkich bohaterów przegrywa.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ