pobierz Mass Effect: Andromeda

pobierz-greKażdy z graczy doskonale zna serię gier Mass Effect, posiada ona ogromną rzeszę fanów. Również miłośnicy gier RPG z wielką chęcią sięgali i sięgają dalej po ten tytuł. Każdego graczy niewątpliwie ucieszy fakt, że już niedługo przyjdzie im wcielić się w jedną z postaci dostępnych w grze i wyruszyć po raz kolejny na długą przygodę, w najnowszym dziele Mass Effect: Andromeda, będącym czwartą częścią gry. Jak sami twórcy gry podkreślają, najnowszy Mass Effect ma być powiewem świeżości dla całej serii. Gra przeznaczona będzie nie tylko na wersję pecetową, co niewątpliwie ucieszy każdego posiadacza konsoli. Jednak sami twórcy przyznają, że to właśnie wersja na PC otrzyma najnowsze nowinki graficzne, przez co gra będzie wyglądała dużo lepiej. Mowa tutaj między innymi o wsparciu dla rozdzielczości 4K. Jednakże sama zawartość gry pozostanie taka sama zarówno dla konsolowców, jak i pecetowców.
Fabuła gry Mass Effect: Andromeda rozpoczyna się w 2176 roku – jak każdy fan serii dokładnie wie, na siedem lat przed pierwszym kontaktem ze Żniwiarzami. Wówczas mieszkańcy Drogi Mlecznej decydują się na budowę super statków – Ark. Arki są potężnymi jednostkami zdolnymi do transportu dużej ilości przedstawicieli każdej z ras. Ich głównym celem jest dodarcie do nowo odkrytej galaktyki – tytułowej Andromedy. Zadaniem załogi na miejscu będzie nie tylko badanie planet w niej zlokalizowanych, ale także poszukiwanie takiej, na której można się osiedlić. Łączność pomiędzy poszczególnymi statkami jest zapewniona poprzez Nexusa. Jest to ogromna jednostka centralna, taka sama jak Cytadela, znana graczom z poprzednich części Mass Effect. Każda z Ark jest dowodzona Pionierem – zasłużonym i szanowanym żołnierzem. Podczas lotu do galaktyki Andromedy cała załoga przebywa w stanie hibernacji – przez okres sześciuset lat – przez co nie wie nic o wydarzeniach w ich rodzimej galaktyce. Gracze w najnowszym Mass Effect: Andromeda będą mieli możliwość wcielenia się w jedną z dwóch postaci. Jest to rodzeństwo – Sarah oraz Scott – dzieci Aleca Rydera. Jest on jednocześnie Pionierem arki Hyperion, jak również legendarnym członkiem programu N7. Był on jednym z pierwszych, który skorzystał z przekaźnika masy pozwalającego na podróżowanie po Drodze Mlecznej z prędkością nadświetlną. Wybór jednej z postaci już na samym początku powoduje pewne zmiany w dalszej rozgrywce – tak samo, jak decyzje które w trakcie gry zawodnik będzie musiał podejmować. Fabuła gry, tak samo jak w poprzednich trzech częściach została bardzo mocno rozbudowana. Gracze nie tylko będą mogli zgłębiać główne wątki fabularne, ale przede wszystkim mogą próbować swoich sił w rozmaitych zadaniach pobocznych. Dzięki temu będzie można poznać całą historię Andromedy oraz zamieszkujące ją rasy. Gracze w Mass Effect: Andromeda poznają między innymi historię tajemniczej rasy Kettów.
Tak samo, jak w poprzednich częściach Mass Effect, tak samo i tutaj widok jest przedstawiony z perspektywy trzeciej osoby – TPP. Głównym zadaniem gracza będzie przemierzanie nowej galaktyki w poszukiwaniu „Złotych Światów” – miejsc nadających się do zamieszkania. Podróż pomiędzy poszczególnymi planetami możliwa będzie przy użyciu naszego statku – Tempest. Na jego pokładzie gracze będą mogli planować kolejne wyprawy, jak również wchodzić w interakcję z członkami swojego zespołu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ