pobierz Just Cause 3

pobierz-greJak sama nazwa wskazuje Just Case 3 jest trzecią odsłoną serii gier z pespektywy TPP – świat gry jest otwarty i oparty na sandboxie. Just Case 3 jest zarazem pierwszą serią która nastawiona jest na konsole ósmej generacji. Za trzecia odsłonę gry odpowiedzialne jest tak jak poprzednio szwedzkie studio Avalanche.
Podobnie jak w poprzednich częściach tak samo i tutaj, gracz ma przyjemność wcielenia się w postać Rico Rodrigueza. W trzeciej części jest on już byłym agentem CIA, pracującym w tajnej organizacje zwanej Agencją. Trzecia odsłona gry przenosi Rico w okolice Morza Śródziemnego, a dokładniej do republiki Medici. Medicią rządzi dyktator i generał Di Ravello. Zadaniem Rico jak i gracza jest doprowadzenie do upadku jego dyktatury.
Gracz otrzyma od twórców gry wyspę o łącznej powierzchni ponad 400 mil kwadratowych. Teren oferować będzie graczom nie tylko ogromną powierzchnie do eksploracji z różnorodnymi lokacjami, ale także oferuje możliwość swobodnego przemieszczania się. Gracze będą mieli możliwość zwiedzenia nie tylko wysokie szczyty górskie, ale także nadbrzeża i plaże. Podróżowanie to nie tylko piesze wędrówki które byłyby bardzo czasochłonne. Do dyspozycji gracza zostały oddane zupełnie nowe pojazdy – począwszy od samochodów osobowych, motocykle, łodzie oraz łódki, aż po samoloty wraz ze śmigłowcami. Agent Rico będzie miał możliwość wykorzystać gadżety dostępne tylko dla niego jako członka Agencji – Wingsuit do szybowania w powietrzu czy też specjalny hak. Jak to miało miejsce w przypadku poprzednich części serii, tak samo i w trzeciej odsłonie Just Case, świat został wypełniony zadaniami pobocznymi jak również różnego rodzaju znajdźkami.
Podobnie jak to miało miejsce w dwóch poprzednich częściach gry, tak samo i w Just Case 3 rozgrywka jest niezwykle dynamiczna oraz efektowna. Rico jest typem agenda który nie ceni sobie dyskretności lecz szybką i brutalną akcję. Drogę naszego bohatera z reguły ścielą stosy trupów, efektowne eksplozje oraz wiele zniszczonych miejsc i obiektów. Rico dzięki swojemu wybuchowemu charakterowi rozbija w pierzynę cały dorobek dyktatora – niszcząc cały jego dobytek począwszy od ulubionych miejsc, baz wojskowych, przystani, więzień czy też komend skorumpowanej policji. Efekt zniszczenia możliwy jest także dzięki wyposażeniu jakie Rico ze sobą dzierży – jest to zarówno broń ręczna taka jak strzelby czy też mocne i destrukcyjne wyrzutnie rakiet, ale także działa przeciwpancerne, naloty z powietrza oraz wiele innych destrukcyjnych elementów.
Just Case 3 jest grą stworzoną przede wszystkim o konsolach ósmej generacji. Sam ten fakt może świadczyć, że grafika jaką można podziwiać w grze jest o wiele lepsza niż ta znana z poprzednich części – wszystko dzięki nowym konsolom. Gra sama w sobie nie oferuje trybu kooperacji, czyli możliwości działania z innymi graczami w jednej rozgrywce. W zamian za to, producenci uruchomili funkcje społecznościowe. To dzięki nim gracze mogą sprawdzać swoje rezultaty w poszczególnych zadaniach jakie znaleźli na mapach oraz wyzwaniach pobocznych odnalezionych w trakcie eksploracji dostępnej mapy.
Just Case 3 to tytuł przewidziany przede wszystkim dla posiadaczy konsoli. Sama oprawa graficzna jest dużo lepsza w porównaniu z tą jaka oferują dwie poprzednie części. Tytuł przewidziany jest przede wszystkim dla fanów serii, jednak zarówno fani tego typu gier znajdą tutaj coś dla siebie. Graczy skusić może przede wszystkim możliwość zrobienia wielkiej rozwałki, która nie byłaby możliwa w innych tytułach ze względu na poziom trudności i umieralność bohatera. Tutaj gracz może się wyżyć po całym dniu i zaprowadzić nieład w szeregach brutalnego generała dyktatora Di Ravello.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ