gta 5 download

Grand Theft Auto 5 to tytuł który sam się broni i którego w żaden sposób nie trzeba tłumaczyć i prezentować każdemu zapalonemu graczowi. Grand Theft Auto 5 jest kolejną odsłoną serii spod strzechy Rockstar North. Gra przenosi graczy do świata który wzorowany jest na współczesnej Kalifornii. W grze Grand Theft Auto 5 stan w którym rozgrywana jest gra to San Andreas – na stan składa się kilka większych miast z których jednym jest Los Santos w którym przez większość czasu przyjdzie nam grać. Tworząc nową część gry twórcy ponownie postarali sparodiować zachowania oraz przyzwyczajenia ludzi, przy jednoczesnym ośmieszaniu ideologii. Graczy ucieszy fakt, że twórcy gry postawili sobie za jeden z głównych celów doprowadzenie do perfekcji znane z poprzednich części elementy rozgrywki.
Twórcy gry w Grand Theft Auto 5 dają do dyspozycji graczom aż trzech grywalnych bohaterów. Jednym z bohaterów GTA 5 jest Michaela – jest on byłym przestępcom zajmującym się okradaniem banków, pochodzi on ze wschodniego wybrzeża – co ciekawe bohater ten po skończonej karierze przestępcy został objęty programem ochrony świadków. Kolejnym bohaterem jakim przyjdzie sterować graczowi w GTA V jest Trevor. Jest to były pilot wojskowy na emeryturze. Jednakże po przeżyciach na wojnie cierpi on na zaburzenia psychiczne. Trzecim bohaterem jest Franklin. Jest to typowy chłopak z ghetta jakich pełno – jego przestępcza kariera to przede wszystkim kradzież samochodów od niewypłacalnych klientów jednego z dilerów narkotykowych. Każdy z trzech bohaterów pochodzi z zupełnie innego środowiska – każde zostało jednak idealnie odwzorowane i nawet zachowania bohaterów dopasowane zostały do miejsc z których się wywodzą. Twórcom gry należą się słowa uznania – dzięki przemyślanemu projektowaniu rozgrywki gracze zyskują pełną kontrolę nad trzema postaciami – w każdej chwili bowiem możliwe jest przełączenie się pomiędzy każdym z bohaterów. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze mają możliwość na lepsze poznanie miasta – każdy bowiem z bohaterów znajduje się w zupełnie innym miejscu i jest zaabsorbowany swoimi własnymi sprawami.
Główna okolica w Grand Theft Auto 5 to miasto – jednakże na całą mapę składa się bardzo dużo zróżnicowanych lokacji. Miedzy innymi gracze będą mieli możliwość pojawienia się w górach, pustyniach, nad urwiskami, na polach uprawnych, w dolinach, w bazach wojskowych czy też nad samym wybrzeżem Los Santos. Świat przedstawiony w nowej odsłonie GTA jest jednym z największych jaki do tej pory przygotowało studio. Stało się to możliwe nie tylko dzięki wiedzy programowej – specjaliści udali się nawet w regiony współczesnej Kalifornii aby jak najlepiej odwzorować zachowanie ludzi, ich styl bycia i częste zachowania. Dzięki takim zabiegom udało się stworzyć świat w grze który do złudzenia przypomina ten znany każdemu z dnia codziennego.
Twórcy serii GTA przyzwyczaili już każdego z gracza do świata otwartego. Dzięki temu gracze mają możliwość zwiedzania świata gry na własną rękę – poznawania uliczek i zakamarków. Dzięki temu mogą natrafić na niespodzianki przygotowane przez twórców gry. Między innymi wiele ciekawych mini gier czy też po prostu bardzo popularne i doskonale znane graczom znajdki.
Jak to miało miejsce w poprzednich częściach tak samo i w Grand Theft Auto 5 twórcy oddali do dyspozycji graczy wiele ciekawych pojazdów. Począwszy od tych najprostszych jakim jest nawet rower poprzez te dużo mocniejsze. Począwszy od samochodów, skuterów wodnych, motorówek, samolotów czy też helikopterów. Dzięki zmianom jakie zostały zastosowane w systemie prowadzenia pojazdów, ten element gry przypomina teraz bardziej gry wyścigowe.

 

gta 5 pobierz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ