fifa 18

pobierz-greJak co roku, dostajemy kolejną część gry sportowej, a właściwie grę symulatora piłkarza, bądź też drużyny, także i tym razem FIFA 18 oferuje pewnego rodzaju ulepszenia i nowości, które z pewnością wpadną nam w oko. Dzięki nam jesteś w stanie pobrać FIFA 18 i grać w nią w pełnej wersji bez końca.

FIFA 18 – Co nowego?

Nowości jest dość dużo, więc dla tych, którzy kochają odkrywać nowe funkcjonalności to FIFA 18 dla niego. Napewno warto zainteresować się trybem Journey w którym wcielamy się w młodego piłkarza, którego los jest w naszych rękach. Wiadomo o co chodzi, poprostu musimy z młodego piłkarza grającego w malutkim klubie zrobić mega sławę, który dołączy do światowej elity w piłce nożnej. Pierwsze poważne mecze, pierwsi rywale, pierwsze kontrakty i pierwsi fani! Chcesz poczuć rozwój młodego piłkarza? To ten tryb gry jest dla Ciebie, wystarczy mieć FIFA 18!

Porównując tą część a mianowicie FIFA 18 do poprzednich części, to z pewnością odczujemy poprawę w inteligencji przeciwników, bo tym razem nasi przeciwnicy potrafią dopasować grę do różnego typu sytuacji tak, byś czuł się zaskoczony, w sumie tak samo bywa w prawdziwej piłce nożnej, element zaskoczenia to jeden z atutów tej gry. Poprawiono też błędy z poprzednich części FIFA jak tor lotu piłki, który jest teraz o wiele bardziej realistyczny, lub też zachowania bramkarzy, którzy zachowywali się dość… dziwnie w sytuacjach, gdy zamiast się przewrócić, stali na nogach mimo, iż wymagała tego trudna sytuacja np. podczas obronienia niemal pewnej sytuacji bramkowej. Ale bywały też odwrotne problemy, np. nagły upadek piłkarza ot tak, mimo, iż kontaktu z piłkarzem nie było. Na szczęście tego typu problemy już się nie zdarzają w FIFA 18 i sam się o tym przekonasz grając dowolny mecz.

Następną rzeczą, która się zmieniła to jak na logikę przystału, są to nowe, zaktualizowane składy drużyn oraz informacje czy też umiejętności przeróżnych piłkarzy. Oczywiście dodano także nowych piłkarzy, także jeżeli zauważysz jakąś nową twarz w FIFA 18 to wiedz, że być może ten piłkarz w niedalekiej przyszłości zawojuje światem piłki nożnej.

Wracając do trybów gry, warto wspomnieć też o trybie menadżera, w którym prowadzimy swoją drużynę do mistrzostw lub ku upadkowi, w zależności od naszych umiejętności oczywiście. Kolejny tryb, to tryb kariery, w którym wcielamy się w jednego z dostępnych piłkarzy i kierujemy jego losem tak, jak w trybie Journey, która dostępna jest w FIFA 18. Kolejnym trybem w grze jest oczywiście tryb multiplayer, tak bardzo pożądany przez graczy tej serii. Tryb ten już z nazwy charakteryzuje się możliwością gry wieloosobowej, jest też pewne rozwiązanie w postaci trybu FIFA Ultimate Team, jego podtryb FUT Draft a także liga w którym zaczynamy od zera budując naszą drużynę przy użyciu kard z graczami. Jak widać FIFA 18 umożliwia nam dość rozbudowaną rozgrywkę, jest w czym wybierać!

FIFA 18 – Pozostałe kwestie techniczne

Na sam koniec warto wspomnieć, że FIFA 18 w porównaniu do poprzednich części charakteryzuje się lepszą grafiką, nowymi podkładami muzycznymi, efektami dźwiękowymi oraz typowo technicznymi ulepszeniami tak, by gra działała bardzo płynnie w jak największej ilości fpsów.

Wymagania sprzętowe gry

Wymagania minimalne:

System operacyjny: Windows 7/8/8.1 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 55 GB
Obsługiwane karty graficzne spełniające wymagania minimalne: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Zalecana konfiguracja:

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
Procesor: Intel i5-3550K @ 3,4 GHz lub AMD FX 8150 @ 3,6 GHz
RAM: 8GB
Miejsce na dysku twardym: 55 GB
Minimalne obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
DirectX: 11.0

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ