fifa 17 pobierz

FIFA 17 jest kolejną serią z corocznych odsłon gier z tej serii. Producenci już zdążyli przyzwyczaić swoich fanów, że raz do roku pojawia się nowa FIFA z nowymi udogodnieniami dla graczy. Gra rozwija się nieprzerwanie od blisko 20 lat, a odpowiedzialny za nią jest zespół z kanady – Electronic Arts. FIFA to tylko jeden z kilku tytułów jakie studio nieprzerwanie rozwija i wydaje raz do roku w nowej odsłonie. Zaliczyć można tutaj jeszcze takie tytuły jak NHL, NBA i tym podobne.
FIFA debiutowała po raz pierwszy jako gra przeznaczona na konsole poprzednich generacji. Jednakże odnosiła wiele sukcesów także na stacjonarnych jednostkach. Gra FIFA w edycjach zarówno na konsole jak i komputery nie różni się pod względem zawartości pudełka. Główne różnice jakie można zaobserwować to przede wszystkim oprawa audio oraz wideo. Obecnie nowa odsłona FIFy korzysta z silnika dostępnego także na konsolach ósmej generacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu gra prezentuje się niezwykle ładnie.
fia 17 do pobraniaFIFA 17 jako nowa odsłona serii zachwyciła wielu graczy pojawiło się bowiem multum nowości oraz ulepszeń. Jedną z najciekawszych nowości było pojawienie się żeńskich zespołów narodowych w piłce nożnej. Producenci w grze zaprezentowali aż 12 żeńskich drużyn narodowych – były to Austria, Brazylia, Kanada, Chiny, Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Szwecja, Meksyk oraz oczywiście Stany Zjednoczone. Gracze mogli korzystać z żeńskich drużyn jedynie w trybie meczu towarzyskiego – grając samodzielnie lub przy pomocy sieci internetowej. Żeńskimi drużynami można także grać w turnieju dla jednego gracza. Ograniczeniem jest także brak możliwości zagrania meczu pomiędzy drużyną kobiecą i męską.
Zmiany zaszły także w systemie FIFA Ultimate Team – jego nazwę zmieniono na Ultimate Team Draft. Główną zmianą jaką można zaobserwować w systemie to zmiana procesu związanego z tworzeniem swojej własnej drużyny – w porównaniu do tego znanego z poprzednich części ten jest niezwykle prosty i intuicyjny. W momencie rozpoczęcia zabawy gracz ma za zadanie wybranie jednej z wielu formacji, następnym krokiem jest wybranie kapitana oraz obsadzenie poszczególnych stanowisk – gracz wybiera piłkarza na daną pozycje z pięciu losowo wylosowanych. Jeżeli ten etap mamy już za sobą można przystąpić do turnieju – przeciwko komputerowi lub też przeciwko innym graczom. Zwycięstwo w turnieju przynosi szereg nagród dla gracza, jednakże już samo zapisanie się do niego już wymaga wpisowego – można w tym celu użyć monet, punktów FIFA lub też żetonów Draft.
W FIFIE 17 pojawiła się także nowość w trybie kariery. Gracze zyskali możliwość rozgrywania turniejów przed sezonem. Dzięki nim możliwe jest opracowanie odpowiedniej taktyki, a co najważniejsze odpowiedniego składu dzięki któremu będzie można zwyciężyć w turnieju. Dodatkowo gracz będzie miał możliwość rozegrania treningu – w czasie jego trwania piłkarze będą mieli szansę na podniesienie swoich umiejętności, ale także sam gracz zyska odruchy i ułoży sobie taktykę na konkretne spotkania. w nowej odsłonie serii FIFA twórcy skupili się także na poprawieniu gameplayu, a także na poprawieniu sztucznej inteligencji komputera – wpłynęło to na wyższy poziom trudności oraz na lepsze zachowanie się zawodników, którymi steruje komputer. W grze pojawiło się więcej opcji przy sterowaniu zawodnikami w tylnej części pola. Dzięki temu możliwe stało się skuteczniejsze wyprowadzanie kontrataków, ale także skuteczne tworzenie linii obrony przy cofaniu się na swoją własną połowę.
Bardzo dobrą wiadomością dla graczy jest także fakt, że zwodnicy dostali w sumie aż 25 nowych opcji związanych z ich poruszaniem się. Wprowadzono miedzy innymi możliwość ustawienia długości wślizgu, a to tylko jedna z wielu nowych możliwości. Komputer zdecydowanie lepiej reaguje na poczynania gracz oraz przewiduje jego poczynania. Dzięki temu możliwe stały się akcje wcześniej niemożliwe do skonstruowania. Graczy ucieszy fakt zwiększenia możliwości grania krótkimi podaniami, dzięki temu możliwe jest tworzenie szybkich i dynamicznych akcji wcześniej niemożliwych do skonstruowania. Na uwagę w tym przypadku zasługuje fakt, że ten element gry został stworzony przy pomocy niezwykłego piłkarza – Lionela Messi.

Aktualizacja:

Od niedawna dostępna jest nowa gra z tej serii FIFA 18 do pobrania która jest teraz ulepszona o inteligencje Twoich przeciwników, zaktualizowano nowe składy drużyn, ulepszono grafikę a także poprawiono błędy z poprzednich części oraz dodano nowe, ciekawe tryby gry w FIFA 18.

 

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo udana część, ja z niecierpliwością czekam na FIFA 18 bo czytałem, że mają wprowadzić wiele ciekawych poprawek i nowości.

  2. Ostatnio znalazłem ciekawy generator Coinsów oraz VIP Points FIFA Mobile hack więc zapewne przyda się graczom mobilnym do zdobycia przewagi nad swoimi rywalami w tej grze. Dobra sprawa gdy grasz na iOS lub Android, generator działa świetnie, sam z niego korzystam od czasu do czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ