Cyberpunk 2077 pobierz

pobierz-greCyberpunk 2077 jest grą osadzoną w realiach RPG, która zostanie wydana przez polskie studio doskonale znane każdemu graczowi w naszym kraju – CD Projekt RED. Studio znane jest chociażby z produkcji takiego tytułu jak Wiedźmin, którego nie trzeba przedstawiać nikomu.
Już sama nazwa gry wskazuje na realia w jakich gra zostanie osadzona – będzie to świat futurystyczny, utrzymany w klimatach science-fiction. Twórcy gry zaczerpnęli pomysł na grę z gry w wersji papierowej o tym samym tytule – Cyberpunk. Dzięki temu możliwe stało się przeniesienie gry z wersji papierowej na cyfrową.
Gra Cyberpunk 2077 przenosi gracza w przyszłość, w świat futurystyczny, dobrze znany każdemu koneserowi filmów tego gatunku. Przypominać ma ten znany chociażby z filmu Łowca Androidów. Akcja gry została osadzona w wielkiej metropolii jaką jest Night City. CD Projekt RED postanowiło przenieść pomysł z najnowszej odsłony Wiedźmina do ich nowej gry. Świat ma być otwarty i przyjazny w eksploracji. Każdy z graczy będzie miał możliwość skupienia się na głównym wątku fabularnym gry, ale nic nie będzie stało na przeszkodzie aby w jego trakcie zboczyć ze ścieżki i zająć się eksploracją miasta wykonując przy tym pomniejsze zadania i biorąc udział w losowych eventach.
Twórcy gry postawili na jak największy realizm i jak najlepsze odwzorowanie gry znanej z papierowej wersji. Gracze będą stawać bardzo często przed dokonaniem ważnego wyboru. Dialogi w grze są niezwykle ważne, a dokonane podczas rozmowy decyzje wpływają na dalszą część rozgrywki. Twórcy gry uniknęli także ścisłego podziału na dobro oraz zło ten podział tutaj zupełnie nie występuje. Ciekawostką jest, że w grze pojawia się etap w trakcie którego gracz przenoszony jest w rzeczywistość wirtualną.
Cały system rozwoju postaci wraz z systemem walki oraz dostępnymi klasami postaci został przeniesiony bezpośrednio z papierowej wersji gry Cyberpunk. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz ma możliwość rozwijania swojej postaci według jego własnych decyzji i spostrzeżeń – jest w stanie dobrać tak umiejętności oraz perki, że idealnie będzie mógł dopasować swoją postać do stylu gry jaki prowadzi. Również dzięki takiemu zabiegowi gracze mają możliwość skorzystania z naprawdę sporego zasobu wszelkich ulepszeń – są nimi między innymi wszczepy oraz modyfikacje ciała – próbkę takich umiejętności można było podziwiać w grze Deus Ex, tutaj natomiast został on doprowadzony do perfekcji. Wyposażenie w grze może przywołać ból głowy – jest go na tyle dużo że jest w stanie ukazać stopniowy rozwój cywilizacji ludzkiej pod względem technologii.
Cyberpunk 2077 jest grą zupełnie nowym w sowim gatunku. Na rynku jest oczywiście dostępna bardzo duża ilość gier, zahaczająca o sam tytuł. Gry z wieloma ścieżkami rozwojowymi czy też z możliwością modyfikacji bohatera. Jednakże jest to jeden z niewielu tytułów w którym gra papierowa została w całości przeniesiona na ekrany komputerów. Co może być nowego to przede wszystkim rozbudowane dialogi. Podjęcie decyzji przez gracza w zdecydowanym stopniu wpływają na stopień rozrywki – to właśnie od nich zależy jak będzie wyglądała przygoda i w jakim stopniu możliwe będzie poznanie całej gry. Oczywiście aby przejść grę i sprawdzić kilka możliwych rozwiązań konieczne będzie spędzenie nad nią dłuższego czasu i stopniowe zmienianie podejmowanych decyzji. Cyberpunk to gra osadzona w świecie który jeszcze nie był aż tak eksponowany w grach. Świat niezwykle futurystyczny doskonale znany fanom chociażby Łowcy Androidów to niezwykła gratka dla fanów gatunku jak również dla graczy dopiero poznających te klimaty.

Cyberpunk 2077 do pobrania

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ