pobierz cs go

pobierz-greKto nie zna tytułu Counter Strike Global Offensive jest zapewne bardzo młodym graczem bez doświadczenia w grach FPP czy FPS. Seria Counter Strike to gra której nie trzeba przedstawiać większości graczy – jest to klasyk klasyków popularny aż do tej pory. Co najważniejsze gra jest obecna cały czas na rynku, a w dodatku robi furorę na wszelkiego rodzaju turniejach. Counter Strike Global Offensive jest wiec nie tylko klasykiem, ale co najważniejsze jest wokół niego bardzo głośno – jako gry będącej wszechobecną na wszelkiego rodzaju turniejach FPS.
Warto zauważyć, że sama gra Counter Strike zaczynała bardzo skromnie jako zwykłą modyfikacja do równie popularnej gry jaką jest Half-Life. Z biegiem lat rozgrywka nie uległa zmianie – dalej gracze mają do czynienia z rozgrywką znaną sprzed lat – konkurencji pomiędzy dwiema drużynami – policją i terrorystami.
Counter Strike Global Offensive polega na przeciwstawieniu sobie dwóch drużyn – antyterrorystów oraz terrorystów. Gracze w trakcie rozgrywki otrzymują za zabicie przeciwnika dolary – dzięki temu możliwe jest kupienie dodatkowego sprzętu w postaci uzbrojenia czy pancerza do następnej rozgrywki.
Gra oferuje swoim graczom aż cztery tryby rozgrywki. Kolejno są to wyścig zbrojeń, demolka, turniejowy tryb uproszczony oraz klasyczny tryb uproszczony. Tryb wyścigu zbrojeń jest wariacja na temat dobrze znanego każdemu graczowi trybu deathmatch. Po każdym zabójstwie przeciwnika gracz jest wynagradzany nie tyle co gotówką lecz zupełnie nową bronią. W trybie demolka zasady są podobne, gracze także zbierają broń za zabójstwa jednak tutaj już rozgrywka została podzielona na kilka rund. Trzeci tryb, czyli turniejowy uproszczony jest przeznaczony przede wszystkim dla graczy zaczynających przygodę z tytułem Counter Strike Global Offensive – w tym trybie działa wiele udogodnień dla graczy, a najważniejszym z nich jest wyłączony sojuszniczy ogień. Klasyczny tryb turniejowy to doskonale znany tryb każdemu fanowi oraz graczom czynnie uczestniczącym w turniejach – pozbawiony on jest wszelkich udogodnień, a friendly fire został włączony czyli możliwe jest postrzelenie własnego członka drużyny.
Counter Strike Global Offensive oferuje swoim graczom wybór map znanych doskonale każdemu graczowi z poprzednich części. Oczywiście mowa tutaj o mapach z rozszerzeniem de_ w których gracz ma za zadanie w zależności od drużyny albo podłożyć bombę albo ją rozbroić. Kolejnymi rozszerzeniami map są cs_ w których wykazać pomysłowością muszą wykazać się antyterroryści, bo to właśnie ich zadaniem będzie odbicie zakładników. Prawdziwych fanów serii na pewno ucieszy fakt, że w Counter Strike Global Offensive dostępne będą mapy Dust, Dust2, Aztec, Nuke, Inferno, Italy, a także Office. Graczy na pewno ucieszy fakt, że mapy zostały częściowo zmienione- nie należy jednak się zbytnio tym przejmować – zostały wprowadzone jedynie kosmetyczne zmiany wpływające na estetykę mapy. Dzięki temu fani i gracze grający w turniejach znają doskonale mapy i są w stanie dalej prowadzić rozgrywkę czy też przeprowadzać swoje treningi przed kolejnymi rozgrywkami turniejowymi.
W grze Counter Strike Global Offensive twórcy zadbali o wprowadzenie nowego uzbrojenia. Wprowadzono bowiem aż osiem nowych elementów wyposażenia – miedzy innymi koktajle mołotowa, tak zwane granaty przynęty, IMI Negev, Tec-9, Mag-7, Saved-Off, PP-Bizon czy też Taser.
W grze Counter Strike Global Offensive wprowadzono także zupełnie nowy system dopasowujący graczy do meczu. Dzięki nowemu matchmakingowi możliwe jest dobranie graczy na podstawie ich umiejętności. Gracze mają możliwość grania na oficjalnych serwerach Valve ale także na własnych hostowanych serwerach.

cs go pobierz

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ